עיצוב ספריות בתל אביב

עיצוב ספריות בתל אביב ובכל אזורי הארץ הוא דבר שכמעט כל בית ספר או מוסד נתן לו את המחשבה בשנים האחרונות. הספריות המוכרות, עמוסות הספרים, הן נחלת העבר וכיום שחושבים על ספריה מעוצבת אנחנו מדברים על מרחב המאפשר למידה באמצעות ספרים ונותן לספר את המקום הראוי לו. במרכז. 

עיצוב ספריות לילדים הוא שונה מעיצוב ספריות למבוגרים. ילדים לומדים באמצעות חוויה ולעיתים לספריה נכנסים ילדים שעדיין לא יודעים לקרוא באופן מלא - התפקיד שלנו הוא לגרום לאותם הילדים להבין את יתרונותיה הגדולים של הקריאה.

ד״ר סוס כתב : ״"ככל שאתה קורא יותר, כך יש יותר דברים שאתה יודע. ככל שאתה לומד יותר, כך תלך ליותר מקומות."

ספר הוא ידע כתוב והוא עולם ומלואו. כיצד נעודד ילדים לקרוא בעידן הדיגיטלי? בדיוק בשביל זה נועד עיצוב חכם המגשים את מטרות המרחב. 

להלן דוגמאות ל עיצוב ספריות בתל אביב ובאזורים נוספים בארץ;


 

ספריית הנצחה

עיצוב ספריה באווירת טבע כולל מדבקת קיר מבד ושדרוג הרצפה לפרקט תוך שימוש וחידוש ריהוט קיים

פינת רוגע לקריאה - מיני ספריה

מיני ספריה המאפשרת קריאה ומקשרת בין קריאה לבין רוגע לגיל הרך. הספריה כוללת ספרים ומשחקים מה שמעביר את המסר שקריאה היא הנאה.

אנחנו בדולב עיצוב סביבות למידה מתמחים בעיצוב ספריות בתל אביב באופן  שמעודד קריאה ופעילות נוספת במרחב הספריה ששמה את הספר במרכז.
עם התכנון הנכון נוכל להפוך את הספריה שלכם לחוויה לימודית שלא תשכח במשך שנים רבות ותלווה את הילדים גם בבגרותם. 

השאירו את הפרטים ונשמח להתאים את העיצוב הנכון גם לספריה שלכם:

 

ספרו לנו על מה שאתם  צריכים
השאירו את הפרטים

  • Facebook
  • YouTube

© 2018 כל הזכויות שמורות לדולב עיצוב סביבות למידה חכמות  dolevddesigns@gmail.com
אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, או למסור לצד שלישי את המידע ו/או כל חלק הימנו. אין לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע ו/או בכל חלק  הימנו, אלא במתן היתר מראש ובכתב. השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש של האתר